Szukaj

Integracja systemów oraz oprogramowania

Integracja systemów
oraz oprogramowania

Pomoc oferowana przez Business Systems Solutions pozwoli na znaczne ułatwienie pracy i zagwarantuje jej najwyższy poziom.

Zintegrowanie działających w infrastrukturze firmowej aplikacji oraz systemów umożliwi optymalny przepływ informacji, co znacznie usprawnia efektywność i wydajność pracowników, odciążając ich od powtarzalnych czynności. Pozwala również na pełen wgląd w niezbędne dane, ułatwiając analizy oraz planowanie kolejnych działań biznesowych. Służą do tego zaawansowane systemy raportowania, które jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. To z kolei umożliwia lepsze i efektywniejsze zarządzanie firmą. Sprawniejsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa przekłada się też na jego większe możliwości w zakresie realizacji zleceń oraz ich szybszą finalizację.

Integracja systemów i oprogramowania dla firm

Realizowana przez nas integracja oprogramowania skraca czas przepływu informacji między poszczególnymi stanowiskami pracy. Dane przetwarzane są szybciej, w czym pomaga również automatyzacja procesów z tym związanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakresie wsparcia IT. To szereg usług, które znacząco poprawiają funkcjonowanie przedsiębiorstwa i ułatwiają jego właścicielowi zarządzanie swoją działalnością.

Oto, co możemy zrobić dla Twojej firmy:

Systemy raportowania

Business Systems Solutions wdroży autorskie oprogramowanie, które pozwoli na gromadzenie danych płynących z różnych źródeł oraz zestawienie ich w przejrzysty, wygodny sposób. Raporty tworzone są na podstawie kryteriów określonych przez klienta, a dostarczane w wybrany sposób – mogą być przesyłane pocztą elektroniczną lub poprzez powiadomienia SMS. Dzięki temu masz zawsze rękę na pulsie i wiesz, co się dzieje!

Automatyzacja

Połączenie ze sobą używanych przez firmę aplikacji umożliwia zautomatyzowanie wielu wykonywanych czynności. Na przykład zamówienia są samoczynnie przekazywane do działu obsługi, zgłoszenia od klientów zostają kierowane ze strony do działu wsparcia technicznego, itp. Redukuje to ilość czynności, jakie muszą wykonywać pracownicy, a także gwarantuje spójność danych.

Współpraca programów

Specjaliści z Business Systems Solutions potrafią efektywnie połączyć ze sobą używane w Twojej firmie, niepowiązane aplikacje, jak np. oprogramowanie ERP z oprogramowaniem Business Intelligence czy sklepem internetowym, aby jeszcze bardziej podnieść efektywność i wygodę pracy. Takie rozwiązanie usprawnia przepływ danych w firmie, co przekłada się na szybsze obsługiwanie klientów. Dzięki integracji oprogramowania przedsiębiorstwo staje się nowocześniejsze i łatwiejsze w zarządzaniu. Jest też atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracowników – gwarantuje im wspomniany komfort podczas realizowania codziennych obowiązków na poszczególnych stanowiskach.