Szukaj

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez naszych najlepszych specjalistów ofertą usługową. Zapewniamy m.in ​wsparcia powdrożeniowego (doradztwo, konfigurowanie) – ponieważ samo stworzenie serwerowni i uczynienie z niej serca infrastruktury sieciowej to jeszcze nie koniec, oferujemy wszystkie usługi w kolejnym kroku, czyli instalacji oprogramowania odpowiedzialnego za prawidłową współpracę z pozostałymi urządzeniami w sieci. Wszystko po to, aby nie tylko zapewnić pełną efektywność, ale także stabilizację systemu. Zadbamy o to, aby infrastruktura informatyczna funkcjonowała wydajnie. Prezentowana oferta ma charakter kompleksowy, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam m.in. na sprawne wdrożenie poszczególnych rozwiązań i zapoznanie zatrudnionej kadry z nowym środowiskiem pracy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm Warszawa - wdrażanie systemów informatycznych

Nasze usługi obejmują wdrożenie, konfigurację i stabilizację potrzebnego do sprawnej pracy oprogramowania serwerowego, rozwiązań zapewniających wirtualizację, backup danych oraz bezpieczne połączenia VPN, a także sprawną obsługę baz danych i serwerów plików. Poznaj pełną listę naszych usług!

Infrastruktura sieciowa wymaga zarówno odpowiedniego sprzętu, jak i aplikacji do jej obsługi.

Nie musisz znać się na tych rzeczach – Business Systems Solutions zajmie się zarówno zaprojektowaniem sieci komputerowej, jak i montażem wszystkich jej elementów, a także instalacją i konfiguracją niezbędnego oprogramowania. Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną ochronę danych klienta poprzez zapory sieciowe UTM czy wdrożenie szyfrowanych połączeń, które realizowane są przez tunele IpSec. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest zachowanie bezpieczeństwa informacji w firmach, dlatego usługi w tym zakresie świadczymy kompleksowo, dopasowując poszczególne ich składniki do potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorstwa. Profesjonalnie przygotowany projekt sprawi, że każda firma będzie mogła działać sprawnie i bez zarzutu.

Budowa serwerowni w Warszawie, projektowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi

Kluczowe są również kwestie techniczne związane z przygotowaniem sprawnej komputerowej sieci firmowej. Dla naszych klientów mamy rozbudowaną ofertę w zakresie tworzenia zaawansowanych technologicznie serwerowni. Dzięki nim połączenie między komputerami będzie stabilne, co zapobiegnie przestojom w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Konfiguracja serwerów to kolejna z realizowanych przez nas usług. Dbamy o to, by miały one odpowiednią do wymagań klienta przepustowość i pojemność. Doradzamy, które szafy serwerowe warto wybrać. Przeprowadzana jest przez nas także konfiguracja rozwiązań sieciowych oraz projektowanie systemów zabezpieczeń.